Penzion Kroměříž | ubytování Kroměříž

Tisk

 

REZERVACE e-mailem, nebo po telefonu

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

tel.: +420 723 659 129

Pří rezervaci věnujte pozornost storno podmínkám v ceníku

Penzion Kroměříž nabízí ubytování v centru historické Kroměříže, městě památek UNESCO, ve čtyřech typech pokojů s možností přistýlky. Pro všechny typy pokojů platí check-in od 14.hodin a check-out do 11.hodin. Díky své poloze v centru města s nabídkou vlastního parkování (nutná rezervace), docházkové blízkosti autobusového i vlakového nádraží a nabídce studií - pokojů vybavených vlastní kuchyňkou je Penzion Kroměříž oblíbeným cílem návštěvníků z celého světa.

Studio - dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky a vlastní kuchyňkou (od 900 Kč pokoj / noc)

Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky bez vlastní kuchyňky (od 800 Kč pokoj / noc)

Jednolůžkový pokoj bez vlastní kuchyňky (od 600 Kč pokoj / noc)

Apartmán s kuchyní a vířivou vanou (od 1100 Kč pokoj / noc)

Apartmán s kuchyní a terasou (od 1100 Kč pokoj / noc)

Všechny podkrovní pokoje mají vlastní klimatizaci, koupelnu, wc, televizor, lednici a wifi připojení k internetu zdarma, studia (pokoje s kuchyňkou) jsou navíc vybaveny základním nádobím, varnou konvicí, elektrickým vařičem a mikrovlnou troubou. Jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje a studia jsou podkrovní, apartmány klasické.

Penzion Kroměříž nabízí také jako jeden z mála v centru města ubytovaným hostům možnost parkování osobního automobilu (nutná rezervace) v uzavřeném dvoře Penzionu Kroměříž, kde je také možnost uzamknutí jízdních kol.

Při ubytování v Penzionu Kroměříž můžete využít přiobjednání snídaně, které se podávají přímo v penzionu formou bufetu a také možnost stravování v nedaleké Restauraci UNO, nebo v Pizzerii a restauraci U Zeleného stromu. Obě restaurace jsou od penzionu vzdáleny do tří minut chůze a poskytují ubytovaným hostům Penzionu Kroměříž zákaznickou slevu při platbě v hotovosti 10 procent.

V budově Penzionu Kroměříž se nachází masážní salon.
Věříme, že Penzion Kroměříž se stane Vaší příjemnou základnou pro návštěvu památek města Kroměříže, nebo pro podniknutí výletů v okolí. Naše tipy naleznete v sekci Zajímavá místa.

 


 

Facebook

Online

Právě připojeni - hostů: 14 

DOPORUČUJEME

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner